Стрілкові клуби, тири у Одесі

3
 • Одесский областной стрелково-спортивный клуб

  вулиця Бунина, тел. 0 (48) 724-30... показати
  вулиця Бунина, 16а, тел. +380(48)724-30-85 детальніше
  Стрілкові клуби, тири Одесский областной стрелково-спортивный клуб знаходиться у Одесі, вулиця Бунина. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Динамо

  бульвар Французский, тел. 0 (48) 725-35... показати
  бульвар Французский, 27д, тел. +380(48)725-35-03 детальніше
  Стрілкові клуби, тири Динамо знаходиться у Одесі, бульвар Французский.
 • Мультимедийный Тир

  Одеса, вулиця Давида Ойстраха, тел.
  Одеса, вулиця Давида Ойстраха, 32, тел. детальніше
  Стрілкові клуби, тири Мультимедийный Тир знаходиться у Одесі, вулиця Давида Ойстраха.

Коротко про стрілкові клуби, тири у Одесі (Одеська)

На цій сторінці зібрані стрілкові клуби, тири, розташовані у Одесі (Одеська). Locator відомо про три стрілкові клуби, тири поряд з цим місцем серед яких Одесский областной стрелково-спортивный клуб, Динамо, Мультимедийный Тир , які розташовані на вул. Бунина, бул. Французский, вул. Давида Ойстраха. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці стрілкові клуби, тири.

 • Скільки Стрілкові клуби, тири у Одесі?

  За даним Locator у Одесі ведуть діяльність 3 Стрілкові клуби, тири.

 • Які Стрілкові клуби, тири найкращі у Одесі?

  Locator радить відвідати насступні Стрілкові клуби, тири у Одесі: Одесский областной стрелково-спортивный клуб, Динамо, Мультимедийный Тир.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стрілкові клуби, тири у Одесі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стрілкові клуби, тири, перейдіть на сторінку Стрілкові клуби, тири у Одесі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стрілкові клуби, тири у Одесі?

  Ціни на послуги Стрілкові клуби, тири залежать від конкретної послуги і Стрілкові клуби, тири. Locator.ua дає можливість всім Стрілкові клуби, тири вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Стрілкові клуби, тири.

 • Послугами яких Стрілкові клуби, тири у Одесі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стрілкові клуби, тири, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Одесский областной стрелково-спортивный клуб, Динамо, Мультимедийный Тир.

 • Як зв'язатись з цими Стрілкові клуби, тири?

  Контакти для зв'язку з цими Стрілкові клуби, тири ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стрілкові клуби, тири у Одесі

Стрілкові клуби, тири за районами Одеси: