Театральна студія у Одесі

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Театральная студия Маленькие роли
  вулиця Академіка Сахарова, тел. 0 (93) 961-06... показати
  вулиця Академіка Сахарова, 36, тел. 0(93)961-06-22 детальніше
  Театральна студія Театральная студия Маленькие роли знаходиться у Одесі, вулиця Академіка Сахарова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 20:00.

коротко про театральна студія у Одесі

На цій сторінці зібрані театральна студія, розташовані у Одесі. Locator.ua відомо про одна театральна студія поряд з цим місцем серед яких Театральная студия Маленькие роли , який розташований на вул. Академіка Сахарова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці театральна студія.

 • Скільки Театральна студія у Одесі?

  За даним Locator.ua у Одесі ведуть діяльність 1 Театральна студія.

 • Які Театральна студія найкращі у Одесі?

  Locator радить відвідати насступні Театральна студія у Одесі: Театральная студия Маленькие роли.

 • Де знаходиться найближчі від мене Театральна студія у Одесі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Театральна студія, перейдіть на сторінку Театральна студія у Одесі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Театральна студія у Одесі?

  Ціни на послуги Театральна студія залежать від конкретної послуги і Театральна студія. Locator.ua дає можливість всім Театральна студія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Театральна студія.

 • Послугами яких Театральна студія у Одесі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Театральна студія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Театральная студия Маленькие роли.

 • Як зв'язатись з цими Театральна студія?

  Контакти для зв'язку з цими Театральна студія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Театральна студія у Одесі

Театральна студія за районами Одеси: